Typy poszczególnych folipaków z nadrukiem

Cechy poszczególnych folipaków z nadrukiem

Foliopaki kurierskie są nowatorską, wyjątkowo użyteczną oraz najwyższej klasy formą opakowania listów kurierskich. Dzięki ich zastosowaniu jesteśmy w stanie być pewni, iż zapakowany produkt dojedzie do adresata bez szwanku. Dlaczego koperty kurierskie z nadrukiem są tak dobre oraz jakie podgatunki ich istnieją?

Czym cechuje się foliopak?

Należałoby wytłumaczyć na starcie czym foliopak, bądź też inaczej koperta kurierska, jest. Jest to koperta wykonana z markowego surowca polietylenowego, który to wykazuje właściwości silnie odporne na faktory fizyczne. Foliopaki kurierskie specjalnie dla zapewnienia większego bezpieczeństwa i 100% pewności są wykonywane z podwójnego materiału.

Standardowa koperta kurierska z nadrukiem


Tradycyjne foliopaki są najpopularniejszą formą zabezpieczenia nadawanych przedmiotów przez firmy spedycyjne. Zawdzięczając temu, że potrafią mieć różne rozmiary możliwe jest opakowanie szpargałów o niewielkich, jak i zdecydowanie większych gabarytach. Dodatkowo polimer etenu, z którego foliopak kurierski jest wykonany osłania przewożony towar przed wilgotnością, słońcem czy też innymi faktorami, które mogłyby naruszyć opakowany przedmiot. Dodatkowo foliopak kurierski jest gładkim workiem, który zawsze jest hydrofobowy, co znaczy, że bez kłopotu jest możliwość również przenosić przesyłki w trakcie deszczu czy opadów śniegu. Metodą na zabezpieczenie tradycyjnej koperty kurierskiej jest paseczek pokryty klejem, który to powoduje, iż zawartość dotrze do adresata w całości.

Foliopak z rączką

Koperty kurierskie zaopatrzone w rączkę są wygodniejszą formą podstawowego foliopaku kurierskiego. Zawdzięczając temu, że koperta kurierska została wyposażona w uchwyty można ją łatwiej przenosić. Wyjątkowo decydujące jest to podczas sytuacji, kiedy transportowany towar jest duży pod względem gabarytowym. Materiał, z którego wyprodukowany jest ten model foliopaku kurierskiego to także najlepszej klasy polieten, który to zachowuje się tak, jak zscharakteryzowany w przypadku foliopaku kurierskiego konwencjonalnego – czyli – zabezpiecza przed działaniami mechanicznymi oraz pogodowymi. Tak, jak i foliopak opatrzony nadrukiem tradycyjny, koperta kurierska z uchwytem ma paseczek z mocnym woododpornym klejem, który porządnie chroni przesyłkę.

Foliopak opatrzony nadrukiem z zakładką denną

Jest to najbezpieczniejsza forma opakowania szpargałów, które są wysokie plus dużo ważą. Dzięki specjalnej fałdzie w dole koperty, jest ona w stanie zmieścić dużo więcej niż typowa koperta kurierska z nadrukiem bądź foliopak kurierski opatrzony uchwytem. W sprawie materiałów – tutaj także zastosowany został tutaj polimer etenu, który zapewnia najznakomitszą jakość i całkowite bezpieczeństwo.

Odmienne modele foliopaków powodują, że możemy nadać w nich absolutnie każdą przesyłkę, obojętnie od wymiarów. Bynajmniej nie potrzebujesz się już gryźć o to w co schować do wysyłki ważne papiery, fikuśne przedmioty bądź ubrania.

Materiał wytworzyła firma: producent foliopaków emGRAF