Idealny odświeżacz powietrza dla Twojego domostwa

Produkty zapachowe wykorzystujemy wyjątkowo często. Ciężko dziś natrafić na wnętrza budynków mieszkalnych, pomieszczeń biurowych, w których zastałe powietrze nigdy nie jest poprawiane produktami zapachowymi w dyfuzorach, świecami wonnymi, czy klasycznymi odświeżaczami w sprayu. Nikt, kto planuje nie zastanawia się jednak, w jaki sposób transportowane są one od dystrybutora do sklepów. Przyjrzyjmy się toteż, w jaki sposób musi wyglądać profesjonalny tranzyt znaczących ilości produktów zapachowych. powietrza.

Produkty zapachowe nie są substancjami szkodliwymi. Z tego powodu nie ma zatem jakichkolwiek dekretów, jakie definiowały, jakimi środkami przewozu wolno je przesyłać. Kartony zbiorcze zawierające produkty zapachowe mogą więc być transportowane zarówno drogą morską, transportem powietrznym, jak i drogowym. Powinno się jednak pamiętać, iż odświeżacze powietrza w aerozolu są pod ciśnieniem. Muszą zatem być ukrywane przed słońcem oraz ciepłym powietrzem. W razie, kiedy aerozol ogrzeje się do temperatury ponad pięćdziesięciu stopni Celsjusza, grozi jego gwałtowny zapłon. Odświeżacze powietrza powinno się dostosować do przewozu kładąc je w zgrzewkach, jakich ciężar nie może przekraczać trzydzieści kg. Dopiero opakowania zbiorcze mogą zostać zamontowane na paletach, które powinno się dokładnie opisać. Europaleta powinna zostać oznaczona tabliczką „LQ”.

Produkty zapachowe są kompilacją przeróżnych substancji chemicznych. Organizując je do tranzytu należy mieć to na uwadze. Zwarzając na to, iż potrafią to być związki palne wypada uczulić osoby je dostarczające, aby na okres ich dostarczania powstrzymały się od palenia papierosów. Na wypadek, jeżeli w trakcie przewozu doszło do zapalenia się, to palety zawierające odświeżacze powietrza można przygaszać tylko gaśnicami proszkowymi. Przygaszanie wodą jest wzbronione.

Produkty zapachowe nie są niestabilne. Wypada natomiast mieć w pamięci, że absolutnie nie mogą być ogrzewane do temperatury wyższej niż czterdzieści stopni. W czasie przewozu powinniśmy wziąć to pod uwagę, jak także to, iż temperatura niższa niż – 10 stopni Celsjusza również nie jest właściwa do ich tranzytu.